Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu

Acil durum duş göz yıkama istasyonu kabini / Depolu açık kapalı yıkama duşları çeşitleri


Acil durum yıkama istasyonu çeşitli üretim ve sanayi sahalarında, depolarda, fabrikalarda personelin herhangi bir acil durumda su ile teması yıkanması veya yıkaması için imalatı yapılan kabin istasyon çeşididir. Acil durum istasyonu tekil olduğu gibi kombine şekilde de üretilmektedir. Acil durum yıkama kabini, göz yıkama kabini, pedallı duş ve yıkama kabinleri, su depolu duş ve yıkama kabinleri, hazneli duş ve yıkama kabinleri, Galvaniz kaplama duş ve yıkama kabinleri gibi istenilen ebat ve özellikle donatılarak sizlere sunulmaktadır. Kabinlerimiz de taban ızgarası mevcuttur. Portatif ve sabit seçenekleri ile her alana kurulumu yapılabilmektedir. Zorunlu İş güvenliği prosedürlerine uygundur. Kapalı alanlar için ve açık alanlar için çeşitli korozyon koruyucu kaplama çeşitleri ile her alanda uzun yıllar sağlıklı ve ilk günkü gibi kalitesini koruyarak uzun kullanım ömrü sunar. Acil durum duşları, fabrika, laboratuvar, kimya hane gibi yüksek kimyasal risk altındaki çalışma alanları ya da yüksek miktarda toz etkisi altında bulunan iş yerlerinde kullanılması zorunludur. Ürünümüz Fabrika, laboratvuar, hastane ve benzeri ortamlarda yapılan faaliyet sırasında göz sağlığına zarar veren her tür malzeme parçası, asit, alkali, kostik gibi maddelerin gözle teması ile oluşan tahriş, yanma ve yaralanmalarda veya tahta parçaları, metal çapakları, toz, kir gibi göze kaçan cisimlerden, gözün temizlenmesi için kullanılan su ile ilk müdahaleyi sağlayan yardım güvenlik malzemesidir. Şebeke suyu ile çalışır, hızlı ve bol su ile yıkama yaparak olası ağır hasarların önlenmesinde yardımcı olur. Tehlikeli bir madde, özellikle de bir aşındırıcı maddeye maruz kaldıktan sonraki ilk 10–15 saniye, kritik öneme sahiptir. Hatta birkaç saniye içinde müdahale edilmez ise ciddi yaralanmalara neden olabilir. Acil durum duşları ve göz yıkama istasyonları, en yakın noktada işçilerin bu tehlikeli maddelerden temizlenmelerine imkân sağlar.  Duşlar, tek tek kurulabileceği gibi göz-boy duşu şeklinde kombine edilebilir.

Acil durum göz yıkama duş kabini istasyonu

Göz yıkama duşları herhangi bir alanda göze yabancı cisim, toz, kimyasal gibi zarar verici maddelerin temasında acil olarak temizlenip kalıcı hasarı engellemek için şebeke suyu ile kullanılan duş istasyonudur.

acil-durum-pedalli-sabit-portatif-vucut-el-yuz-goz-boy-dusu-duslari-yikama-temizleme-yikanma-istasyonu-kabini-fiyati-cesitleri

Acil durum boy vucut yıkama duş kabini 

Acil durum boy ve vucut yıkama duşları endüstriyel alanlarda yahut fabrika, depo gibi tesislerde personelin vucuduna zararlı madde temasında kalıcı hasarı önlemek için şebeke suyu ile kullanılmaktadır.

acil-durum-pedalli-sabit-portatif-vucut-el-yuz-goz-boy-dusu-duslari-yikama-temizleme-yikanma-istasyonu-kabini-fiyati-cesitleri

Acil durum kombine yıkama duş sistemi

Acil durum kombine duş sistemi hem göz hem boy vucut için yıkama donanımına sahip açık kapalı kabin seçenekleri olan ister tank / depo ile ister şebeke suyu ile kullanılabilen acil durum duşudur.

acil-durum-pedalli-sabit-portatif-vucut-el-yuz-goz-boy-dusu-duslari-yikama-temizleme-yikanma-istasyonu-kabini-fiyati